ONLINE PROGRAMY

"Z hobíka profíkem díky silovému tréninku." 

PROGRAM - VÍTĚZNÉ HAMSTRINGY

Trénink, ve kterém se dozvíš, jak protáhnout a posílit tvoje zkrácené a slabé hamstringy jednou pro vždy. Program poskytuje 90 minut koncentrovaného know-how, které ti pomůže vyřešit tvůj problém.  

PROGRAM - ZÁZRAČNÝ DECH

Máš dostatek síly, ale výkon v druhé polovině závodu rapidně klesá? Trápí tě v závodech pravidelně bolest zadKroutíš se na kole jako žížala a rád by jsi vypadal jako profík? Cítíš, že ti v intervalech dochází dech a musíš zpomalit? Sleduješ mě a dává ti smysl můj přístup k tréninku? Pokud jsi na cokoli z toho odpověděl ANO, tak program ZÁZRAČNÝ DECH ti pomůže vyřešit tvůj problém

PROGRAM - BASICS FOR ALL (BFA)

Bolízáda v prudkých výjezdech? Chybí ti dech v průběhu závodu? Jsi zkrácený a nemůžeš se na kolo pořádně posadit? Nevíš jak se pořádně protáhnout před silovým tréninkem? Neroluješ před tréninkem, protože nevíš jak? Pak je program BASICS FOR ALL, právě pro tebe. Jsou to základní stavební kameny (dech, rolování, protahování a dynamické rozcičky). To a mnohem více najdeš v tomto programu do detailu zpracované.   

PROGRAM - LEVEL 1

Chybí ti síla v kopcích? Vlníš se na kole jako žížala? Máš pomalé starty a sprinty nejsou tvoje silná stránka? Potřebuješ celkově zvednout tvůj výkon? LEVEL 1 je program právě pro tebe! 8 systematicky poskládaných tréninků ti pomůže splnit si tvůj cíl, lepší výkonnost. Získáš možnost šlápnout do pedálu plnou silou, nemusíš podřazovat, jednoduše začneš makat, protože v tobě ta síla bude! 

PŘIPRAVUJE SE..

1. SILNÝ STŘED TĚLA
2. SFC - BODYWEIGHT
3. SFC - LEVEL 2

KONTAKT

STRENGTH FOR CYCLISTS s.r.o.
Drahnětická 311, 
391 33 Jistebnice
IČ: 10999400 
email: info@sfcy.cz
tel.: 731402949

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

OBCHODNÍ PODMÍNKY

GDPR

Platební brána ComGate