ONDŘEJ CINK

"SFC pro mě znamená opravdu hodně, protože vím, že mě to v posledních dvou letech dost posunulo v mé výkonnosti. Do posilovny jsem začal více chodit v roce 2016, ale vždy to byla příprava jen v zimní části sezóny. Od roku 2020 jsem začal pracovat s Jirkou Květoněm (tvůrce SFC) a posilovnu zařadil i v závodní části sezóny a dost mi to sedlo. Kromě toho mě to i baví 😊. Výkonnost se zlepšila hlavně v síle a výbušnosti, jdou mi lépe starty v závodech a také jsem se zlepšil v maximálních intenzitách😊💪🏼. Jsem moc spokojen, protože Jirka má opravdu profesionální přístup a já si toho moc vážím. Určitě doporučuji vyzkoušet."

ONDŘEJ NOVOTNÝ

"S Jirkou jsem začal cvičit před 3 roky, když jsem viděl, že ostatní závodníci dávají na své sociální sítě, jak posilují. Po první návštěvě jsme zjistili, že mám „velké“ nedostatky a začali jsme pracovat na síle a výbušnosti. V rámci silového tréninku jsem se naučil jak připravit své tělo na výkon (rolování, dýchání). Hodně času jsme věnovali správnému technickému provedení a trvalo určitý čas, než jsem se dostal na dnešní úroveň. Kromě gymu s Jirkou probíráme vše spojené s cyklistikou, co by mohlo pomoci mé výkonnosti před i po každém závodě. Doporučil bych silový trénink určitě všem, kteří se chtějí zlepšovat. Trénování s Jirkou mě naučilo vnímat více svoje tělo. Pořád je co zlepšovat a směřujeme k dalším cílům."

KRISTIÁN HYNEK

“Silovou přípravu jsem vždy zařazoval, ale velmi nahodile a v podstatě bezkoncepčně. Cítil jsem, že pokud mám ještě prostor ke zlepšení, je to právě v silové přípravě a po pár rozhovorech s Ondrou Cinkem na toto téma, jsem se rozhodl zkusit na tom zapracovat s Jirkou Květoněm. Jeho koncept se mi zamlouval a už po prvním společném tréninku jsem byl nadšený a především motivovaný udělat poměrně zásadní změnu v poměrně pokročilém stádiu mé cyklistické kariéry. S Jirkou jsme začali nedávno a nemohu tudíž zatím hodnotit výsledný efekt, ale jsem přesvědčen, že to je správná cesta a v dnešní době téměř nezbytná součást tréninku každého cyklisty!”

DALŠÍ ÚSPĚŠNÍ SPORTOVCI

KONTAKT

STRENGTH FOR CYCLISTS s.r.o.
Drahnětická 311, 
391 33 Jistebnice
IČ: 10999400 
email: info@sfcy.cz
tel.: 731402949

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

OBCHODNÍ PODMÍNKY

GDPR

Platební brána ComGate