Pomáhám cyklistům najít a odstranit jejich limitace sportovního výkonu. 

Jmenuji se Jiří květoň a jsem specialista na komplexní silový trénink pro vytrvalostní sportovce (cyklisty a triatlety). Pomáhám najít a odstranit limitace sportovního výkonu, což vede k lepším výsledkům v tréninku i závodech. Spoustu svěřenců si díky silovému tréninku splnilo jejich sportovní sen.

Častou chybou vytrvalostních sportovců je, že investují všechen čas pouze do kondičního tréninku. Trénují 6-12 hodin týdně, kondiční trénink mají perfektně nastavený, ale po určitém čase se progres zasekne. Příčinou jsou limitace (síla, dech, mobilita), které sportovcům brání v dalším rozvoji. Moji svěřenci se naučili využívat komplexní silový trénink, který jim pomohl k dalšímu výkonnostnímu posunu.

Ve fitness se pohybuji posledních 10 let, během kterých jsem se svěřenci absolvoval více než 15.000 osobních tréninků. Díky své praxi komunikuji složitá témata jednoduchým způsobem.

„Díky za skvělý workshop, konečně mi někdo vysvětlil, co mám v posilovně dělat”

„Zlepšení silové vytrvalosti od 5ti do 20ti minut v průměru o 16%”

„Díky funkčním hamstringům mě konečně přestaly bolet záda”

„S programem jsem spokojen a můžu říci, že překonal má očekávání”

Jak můžeš využít moje know-how?

1. Sleduj instagram STRENGTH FOR CYCLISTS
Zde se dozvíš spoustu užitečných informací zdarma. Najdeš zde aha momenty, které propojují informace tak, že budeš z tréninku konečně čerpat opravdové maximum.
2. Začni trénovat s programy STRENGTH FOR CYCLISTS
Do detailu propracované on-line programy podle kterých si může zacvičit téměř každý. Dostaneš jasný návod od A do Z, jak využít komplexní silový trénink pro zlepšení tvého vytrvalostního výkonu.
3. Zůčastni se workshopu SFC
Velmi lákavou variantou pro většinu sportovců je hybridní model offline+online. Na workshopu si vše vyzkoušíš na vlastní kůži, dostaneš ode mě okamžitý feedback, zodpovím všechny nejasnosti a doporučím, které programy jsou pro tebe aktuálně nejvíce užitečné.
4. Pokud potřebuješ, využij individuální konzultace (osobní trénink)
Pokud máš zájem o pravidelné osobní tréninky, je tohle ta správná varianta pro tebe. Bohužel kapacity jsou omezené a proto doporučuji využít na maximum body 2+3, které jsou dostupné téměř bez omezení.

POTŘEBUJEŠ PORADIT? KONTAKTUJ MĚ:


KONTAKT

STRENGTH FOR CYCLISTS s.r.o.
Drahnětická 311, 
391 33 Jistebnice
IČ: 10999400 
email: info@sfcy.cz
tel.: 731402949

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

OBCHODNÍ PODMÍNKY

GDPR

Platební brána ComGate