NÁŠ PŘÍBĚH

S Ivanem jsme se poprvé potkali na akci Gran Fondo Čistý Sport. Po švihu jsme spolu u kávy popovídali o přístupu k tréninku a Ivan na základě pozitivních referencí od svých klientů měl o silový trénink velký zájem. O pár měsíců později jsme rozběhli zimní on-line tréninky pro cyklistickou veřejnost, které slavily u auditoria velký úspěch. V hlavách jsme měli jasný cíl. Společně zpracovat komplexní silový program pro cyklisty způsobem, který umožní všem cyklistům provádět silový trénink na světové úrovni.

JK

Jmenuji se Jiří Květoň a pracuji jako profesionální silově-kondiční trenér. Poslední roky se specializuji na silový trénink v cyklistice a spolupracuji jak s profesionálními (např. Ondřej Cink, Kristián Hynek), tak hobby cyklisty. Ve své praxi jsem absolvoval více než 12 000 osobních tréninků. Veškeré získané zkušenosti jsem integroval do projektu Strength For Cyclists, jehož jsem autorem. Rád spolupracuji s lidmi, kteří rádi dělají věci na 100 %. Se silovým tréninkem pomáhám i mladým nadějím české cyklistiky a k radosti všech zúčastněných systém funguje velmi dobře. Měl jsem v hlavě myšlenku rozšířit koncept a protože náhody neexistují, potkal jsem Ivana. Díky naší spolupráci dnes můžete pracovat s top informacemi v kvalitně zpracované formě. Více informací o mém příběhu, vzdělání, referencích a další najdete na jirikveton.cz.

IR

Jmenuji se Ivan Rybařík a pracuji jako profesionální trenér cyklistů, triatlonistů, běžců a nově také motokrosařů. Za svoji bohatou cyklistickou kariéru jsem se setkal s celou řadou tréninkových systémů a metod jak udržet, nebo zlepšit výkon. Na konci kariéry jsem vyhrál nejtěžší etapový závod horských kol na světě Crocodille trophy v Austrálii. Bylo to především díky komplexní přípravě, správnému stravování a dlouhodobé gymnastické přípravě, kterou jsem od vysoké školy ctil a dával jí výraznou prioritu. S Jirkou jsme se potkali na Gran Fondu. Jirkovi se povedlo tzv. spravit jednoho z mých dlouhodobých svěřenců a také přátel Michala Lapihusku. Oslovil mne svojí profesionalitou a zápálením pro sport. Baví mě, když se lidé doplňují. Jirka je duší a tváří projektu SFC je to jeho dítě. Mě baví Čistý sport, hra podle pravidel fair play a poctivá, dobře promyšlená práce. Díky spolupráci s Jirkou vím, že přinášíme unikátní a ucelený systém komplexní silové přípravy, který výrazně pomůže české cyklistice. 

Celý náš projekt můžete sledovat také na www.cistysport.cz.

KONTAKT

STRENGTH FOR CYCLISTS s.r.o.
Drahnětická 311, 
391 33 Jistebnice
IČ: 10999400 
email: info@sfcy.cz
tel.: 731402949

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

OBCHODNÍ PODMÍNKY

GDPR

Platební brána ComGate